Vega scene

Kontakt oss

Telefon +47 221 20 601

Kundetelefonen er åpen onsdag-søndag mellom 17:00-21:00 i juli.
post@vegascene.no

Utleie?
Booking@vegascene.no


Unnur_0643_SH.jpgDaglig leder
Unnur Sande
unnur@vegascene.no


Truls_0209_SH.jpgProgramsjef kino
Truls Foss
truls@vegascene.no


Katinka_0355_SH.jpgKunstnerisk ledelse teater
Katinka Rydin Berge
krb@vegascene.no


Hege_0448_SH.jpgKunstnerisk ledelse teater
Hege Aga Edelsteen
hege@vegascene.no


Ida_0508_SH.jpgMarkeds- og kommunikasjonssjef
Ida Hauge Johannessen
ida@vegascene.no


IMG_8263 2.pngMarked- og programrådgiver/
VOD-ansvarlig

Ragnhild Pedersen
ragnhild@vegascene.no

Produsent
Ann Margritt Enoksen
annmargritt@vegascene.no

Teknisk sjef
Emil Høgset
emil@vegascene.no


Kinoteknisk ansvarlig
Sverre Matias Smith
matias@vegascene.no

Førstemaskinister
Kari-Helene Blystad
Rosa Rebecca Sande
maskinist@vegascene.no


Bookingansvarlig
Mads Thomassen
mads@vegascene.no eller booking@vegascene.no


suzanne.jpgInspisient
Suzanne Øfjord
suzanne@vegascene.no


AK_0745_SH.jpgAdministrasjonsleder og prosjektleder barn og unge
Anne Kathrine Fallmyr
ak@vegascene.no


Skuespillere


Line_heie_Hallem_Foto_birgit_solhaug.jpgSkuespiller Line Heie Hallem er aktuell i forestillingen SOM FØR OG ETTER av Fredrik Brattberg og DE ULTIMATE.


021-SM-skuespiller-Foto Kristin Aafløy Opdan.jpg Skuespiller Sebastian Skytterud Myers er aktuell i forestillingen SOM FØR OG ETTER av Fredrik Brattberg og DE ULTIMATE.



Vega Snackbar

Daglig leder Emelie Sjögren / emelie@vegasnackbar.no / 942 03 072

Generelle henvendelser om mat og catering:
snackbar@vegasnackbar.no


Vega Scenes styre består av:
Guri Heftye (styreleder), Bente Erichsen, Inger Marie Bø, Tom G. Eilertsen, Synnøve Hørsdal, Chloe Faulkner, Thomas Gunnerud, Nille Stormoen (vara), Marianne Brockmann Bugge (vara) Kari Hesthamar (vara)