Vega scene

Kontakt oss

 

Unnur_0643_SH.jpgDaglig leder
Unnur Sande / unnur@vegascene.no / 924 28 789

 

Truls_0209_SH.jpgProgramsjef kino
Truls Foss / truls@vegascene.no / 922 84 993

 

Katinka_0355_SH.jpgKunstnerisk ledelse teater
Katinka Rydin Berge / krb@vegascene.no / 932 83 231

 

Hege_0448_SH.jpgKunstnerisk ledelse teater
Hege Aga Edelsteen / hege@vegascene.no / 922 64 169

 

IMG_8263 2.pngMarkeds- og kommunikasjonssjef
Ragnhild Pedersen / ragnhild@vegascene.no / 412 25 087

 

Produsent
Ann Margritt Enoksen / annmargritt@vegascene.no / 452 32 600

 

Teknisk sjef
Magnus Slettebø / magnus@vegascene.no / 988 58 977

 

suzanne.jpg Bookingansvarlig
Suzanne Øfjord / suzanne@vegascene.no eller booking@vegascene.no / 958 04 932
 

 

 

 

AK_0745_SH.jpgKoordinator & ansvarlig Vega Ung
Anne Kathrine Fallmyr / ak@vegascene.no / 918 27 869

 

Ida_0508_SH.jpgMarkeds- og kommunikasjonssjef (i permisjon)
Ida Hauge Johannessen / ida@vegascene.no / 944 84 725

 

 

Skuespillere

 

Line_heie_Hallem_Foto_birgit_solhaug.jpgSkuespiller Line Heie Hallem er aktuell i forestillingen JENTA MED BOMBENE av Tue Biering og DE ULTIMATE.

 

021-SM-skuespiller-Foto Kristin Aafløy Opdan.jpg Skuespiller Sebastian Skytterud Myers er aktuell i forestillingen JENTA MED BOMBENE av Tue Biering og DE ULTIMATE.

 

 

Vega Snackbar

Daglig leder June Piixie / june@vegasnackbar.no / 932 27 142

Genrelle henvendelser om mat og catering:
snackbar@vegasnackbar.no

 

Vega Scenes styre består av:
Guri Heftye (styreleder), Bente Erichsen, Inger Marie Bø, Tom G. Eilertsen, Synnøve Hørsdal, Tuva Ørbek Sørheim , Thomas Gunnerud, Marte Thorsby (vara), Marianne Brockmann Bugge (vara) Lasse Skagen (vara)